P.V.P.C.

Lot 87
Estimation :
40 - 80 EUR
Result : 150EUR
P.V.P.C.
Histoire de la paix sous le regne de tres-chrestien Roy de France et de Navarre Henry IIII. Paris, Jehan Richer, 1605. Un volume in-8°, plein vélin (reliure de l'époque). Titre frontispice gravé.