HIEREMIAS PETRUS. Sermones de penite[n]cia...-Sermones... - Lot 72 - Kâ-Mondo

Lot 72
Estimation :
50 - 100 EUR
HIEREMIAS PETRUS. Sermones de penite[n]cia...-Sermones de fide... -Quadragesimale de peccato...- Sermones de oratione...- Sermones de decem preceptis et de quadruplici lege. Una cum sermone de passione domini nostri Jesu Christi. (Lyon, Jean de Vingles pour Simon Vincent, [1512]) ; ensemble cinq ouvrages en un fort vol. petit in- 4 de 40 ff. (mal chiffrés 46) ; 68 ff. ; 60 ff. ; 48ff. ; 28 ff. tous à deux colonnes, reliure du XVIIe siècle basane usagée. * Exemplaire un peu court de la marge supérieure.