SARACENUS, Antoine.

Lot 556
Estimation :
220 - 250 EUR
Result : 350EUR
SARACENUS, Antoine.
De peste commentarius. Genevae, apud I. Tornaesium, 1589. Petit in-8, velin d'époque. Bon exemplaire.