* BAIF (Lazare de). [Annotationes in L.II.... - Lot 535 - Kâ-Mondo

Lot 535
Estimation :
80 - 150 EUR
Result : 280EUR
* BAIF (Lazare de). [Annotationes in L.II. De Captivis & postliminio reversis : in quibus tractatur de Re Navali... in tractarum de auro & argento leg. quibus vestimentorum & vasculorum genera explicantur. Omnia ab ipso authore recognita et aucta. Antonii Thylesii de coloribus libellus, à coloribus vestium non alienus]. Lutetia, ex officina Roberti Stephani, 1549. In-4, pp. 3-152, (4) ff + 176 pp, (6) ff, vélin ivoire souple époque (lacunes au dos, manque la page de titre, p. 15-16 déreliée). Figures gravées sur bois dans le texte.