Aetius

Lot 180
Estimation :
100 - 150 EUR
Aetius
Aetii medici graeci contracta ex veteribus medicinae tetrabiblos, hoc est quaternio, id est libri universales quatuor:singuli, quatuor sermones complectentes:ut sint in summa quatuor sermonum quaterniones, id est sermones xv. Slnd. Un volume in-folio, cartonnage (reliure du XIXe siècle). 866 colonnes. Édition établie par Janus Cornarium.
Mes ordres d'achat