JUVENAL

Lot 608
Estimation :
100 - 200 EUR
JUVENAL
D. Junii Juvenalis aquanatis Satyroe veterum scholus et doctorum commentariis illustratoe... 1 fort vol. in-4 relié plein vélin époque. Utrecht Rudolphi a Zyll 1685. Ex-Libris.
Mes ordres d'achat