PÈRE OCTAVIO CAIETANO

Lot 8
Estimation :
200 - 250 EUR
Résultat : 130EUR
PÈRE OCTAVIO CAIETANO
Vitae sanctorum siculorum ex antiquis graecis latinisque monumentis, & ut plurimum ex M.S.S. Codicibus nondum editis collectae (...). Panormi, Apud Cirillos, 1657. 2 tomes en un fort volume in-folio, plein vélin (reliure de l'époque). Des mouillures marginales. Relié entre les deux parties de la vie des Saints, Animadversiones in vitas sanctorum siculorum (...). Petit ex-libris Jacobi Manzoni
Mes ordres d'achat