Enchiridion salutis operandae per Gratiam... - Lot 1091 - Kâ-Mondo

Lot 1091
Estimation :
50 - 60 EUR
Résultat : 200EUR
Enchiridion salutis operandae per Gratiam Christi; in quo de Gratia Christi obtinenda, servanda & in vacuum non recipienda agitur, secundum mentem & instituta libri de Imitatione Christi. Secunda editio. Correriae, per Adraeam Faure, 1699. Un volume in-12°, pleine basane fauve, dos à nerfs orné, tranches jaspées (reliure de l'époque). Ex-libris. Mors et coiffes restaurés. Rare impression de la Correrie, l'imprimerie de la Grande Chartreuse
Mes ordres d'achat