A.-D. FIOCCO. L

Lot 962
Estimation :
60 - 80 EUR
Résultat : 50EUR
A.-D. FIOCCO. L
Fenestellae de magistratib. Sacerdotiisque romanorum. Libri II. Pomponii Laeti, Raphaëlis Volaterrani & Henrici Bebelii eiusdem argumenti libelli, omnes nitori suo restituti. Parisiis, Apud Sebast. Cramoisy, 1631. Un volume in-32°, plein basane fauve, dos lisse orné, plats ornés de fleurons dorés en dentelles, tranches dorées (reliure de l'époque). Usures d'usage, coiffes et coins habilement restaurés. Ex-libris manuscrit du XVIIIe siècle «Joannis Baptista Vienot, 1747».
Mes ordres d'achat