DEMOSTHENE.

Lot 407
Estimation :
200 - 300 EUR
Résultat : 600EUR
DEMOSTHENE.
Graeciae excellentium oratorum Aeschinis & Demosthenis orationes qutuor inter se contrariae. Venitiis, apud Federicum Turrisanum, 1549. In-12, velin d'époque, ancre aldine sur le titre. Ouvrage en grec.
Mes ordres d'achat