MELL Conrad

Lot 300
Estimation :
400 - 500 EUR
MELL Conrad
Antiquarius sacer, quamplurima dubia atque obscuriorasacrae scripturae dicta, ex statu ecclesiaistico, politico, militari atque oeconomico,hebraeorum, romanorum atque graecorum. Francfort-sur-le-Main, Mulz, 1719 ; petit in-4 de [4] ff., 288 pp., 136 pp., [16] ff., vélin ivoire de l'époque, dos lisse.
Mes ordres d'achat